VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA
ZIMNÍ SEMESTR 2021/2022 (KTS/VTVZS)
Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG
AEROBIK |
pondělí |
16.00-16.45 |
Kostohryzová |
H2 |
|
|
18.00-18.45 |
Karvánková |
H2 |
|
úterý |
13.45-14.30 |
Fišerová |
H2 |
spojeno s KTS/ZAER2 |
středa |
18.00-18.45 |
Drnková |
H2 |
|
|
ATLETIKA |
pondělí |
12.00-13.30 |
Bahenský |
SO/ATL |
1. polovina semestru |
čtvrtek |
13.00-14.30 |
Bahenský |
SO/ATL |
1. polovina semestru |
|
BADMINTON |
pondělí |
10.00-10.45 |
Lundáková |
H2 |
|
|
12.00-12.45 |
Lundáková |
H2 |
|
úterý |
10.00-10.45 |
Lundáková |
H2 |
|
|
19.00-19.45 |
Vančurová |
H2 |
|
|
20.00-20.45 |
Vančurová |
H2 |
|
středa |
10.00-10.45 |
Lundáková |
H2 |
|
|
BASKETBAL |
úterý |
10.00-10.45 |
Krajcigr |
H1 |
|
|
BODYSTYLING |
pondělí |
17.00-17.45 |
Sivá |
H4 |
|
úterý |
17.00-17.45 |
Sivá |
H4 |
|
|
19.00-19.45 |
Drnková |
H4 |
|
středa |
17.00-17.45 |
Gruntorád |
H4 |
|
|
BOSU |
pondělí |
15.00-15.45 |
Fišerová |
H2 |
Bosu/Velké míče |
pátek |
09.00-09.45 |
Fišerová |
H2 |
Bosu/powerjóga |
|
FLORBALL |
pondělí |
12.00-12.45 |
Tlustý |
H1 |
|
čtvrtek |
10.45-11.30 |
Tlustý |
H1 |
|
|
GYMNASTIKA |
čtvrtek |
18.30-19.15 |
Vandělíková |
Gymcentrum |
|
|
19.15-20.00 |
Vandělíková |
Gymcentrum |
|
|
JÓGA |
pondělí |
12.00-12.45 |
Tenglová |
H4 |
|
úterý |
10.00-10.45 |
Tenglová |
H4 |
|
|
13.00-13.45 |
Tenglová |
H4 |
|
středa |
10.00-10.45 |
Tenglová |
H4 |
|
|
13.00-13.45 |
Tenglová |
H4 |
|
čtvrtek |
10.00-10.45 |
Tenglová |
H4 |
|
|
13.00-13.45 |
Tenglová |
H4 |
|
|
KONDIČNÍ TRÉNINK V POSILOVNĚ |
pondělí |
10.00-10.45 |
Vaněk |
H5P |
Posilovna KTS |
|
11.00-11.45 |
Vaněk |
H5P |
Posilovna KTS |
úterý |
14.00-14.45 |
Marko |
H5P |
Posilovna KTS |
čtvrtek |
09.00-09.45 |
Marko |
H5P |
Posilovna KTS |
|
LEZENÍ |
pondělí |
19.00-19.45 |
Kordík |
H2 |
Lezecká stěna KTS |
|
20.00-20.45 |
Kordík |
H2 |
Lezecká stěna KTS |
úterý |
12.00-12.45 |
Kuboušek |
H2 |
Lezecká stěna KTS |
|
NOHEJBAL |
pondělí |
14.00-15.30 |
Michalov |
STTENI |
1. POLOVINA SEMESTRU |
|
PILATES |
pondělí |
18.00-18.45 |
Sivá |
H4 |
|
úterý |
14.00-14.45 |
Hansová |
H4 |
Overbally |
|
15.00-15.45 |
Hansová |
H4 |
Overbally |
|
18.00-18.45 |
Sivá |
H4 |
|
středa |
14.00-14.45 |
Hansová |
H4 |
Overbally |
|
15.00-15.45 |
Hansová |
H4 |
Overbally |
|
PLAVÁNÍ |
pondělí |
12.00-12.45 |
Marko |
BAZ |
Plavecký stadion ČB |
|
13.00-13.45 |
Marko |
BAZ |
Plavecký stadion ČB |
úterý |
12.00-12.45 |
Lundáková |
BAZ |
Plavecký stadion ČB |
|
13.00-13.45 |
Lundáková |
BAZ |
Plavecký stadion ČB |
|
POWERJÓGA |
pondělí |
11.00-11.45 |
Fišerová |
H4 |
|
|
14.00-14.45 |
Fišerová |
H4 |
|
úterý |
20.00-20.45 |
Drnková |
H4 |
|
středa |
20.00-20.45 |
Drnková |
H2 |
|
|
SEBEOBRANA |
pondělí |
10.00-10.45 |
Michalov |
H3 |
|
úterý |
08.00-08.45 |
Michalov |
H3 |
|
|
13.00-13.45 |
Michalov |
H3 |
|
středa |
08.00-08.45 |
Michalov |
H3 |
|
čtvrtek |
11.00-11.45 |
Michalov |
H3 |
|
pátek |
08.00-08.45 |
Michalov |
H3 |
|
|
SPINNING |
pondělí |
17.00-17.45 |
Hinterholzová |
H2S |
|
|
18.00-18.45 |
Hinterholzová |
H2S |
|
úterý |
16.00-16.45 |
Modlitba |
H2S |
|
|
17.00-17.45 |
Modlitba |
H2S |
|
|
18.00-18.45 |
Hinterholzová |
H2S |
|
|
19.00-19.45 |
Hinterholzová |
H2S |
|
středa |
16.00-16.45 |
Modlitba |
H2S |
|
|
17.00-17.45 |
Modlitba |
H2S |
|
|
STOLNÍ TENIS |
pondělí |
10.00-10.45 |
Tenglová |
H1ST |
|
|
11.00-11.45 |
Tenglová |
H1ST |
|
úterý |
14.00-14.45 |
Tenglová |
H1ST |
|
|
15.00-15.45 |
Peterka |
H1ST |
|
|
15.45-16.30 |
Peterka |
H1ST |
|
|
16.30-17.15 |
Peterka |
H1ST |
|
středa |
14.00-14.45 |
Tenglová |
H1ST |
|
čtvrtek |
14.00-14.45 |
Tenglová |
H1ST |
|
|
TAI-CHI-CHUAN a SHIATSU |
úterý |
09.00-09.45 |
Michalov |
H3 |
|
|
14.00-14.45 |
Michalov |
H3 |
|
středa |
09.00-09.45 |
Michalov |
H3 |
|
čtvrtek |
12.00-12.45 |
Michalov |
H3 |
|
|
TENIS |
úterý |
15.00-16.30 |
Michalov |
STTENI |
1. polovina semestru |
středa |
15.00-16.30 |
Michalov |
STTENI |
1. polovina semestru |
čtvrtek |
13.00-14.30 |
Michalov |
STTENI |
1. polovina semestru |
pátek |
09.00-10.30 |
Michalov |
STTENI |
1. polovina semestru |
|
VOLEJBAL |
pondělí |
13.00-13.45 |
Lundáková |
H1 |
|
středa |
14.00-14.45 |
Lundáková |
H1 |
|
|
15.00-15.45 |
Lundáková |
H1 |
|
čtvrtek |
12.00-12.45 |
Lundáková |
H1 |
|
|
13.00-13.45 |
Lundáková |
H1 |
|
|
ZUMBA |
úterý |
18.00-18.45 |
Drnková |
H2 |
|
středa |
19.00-19.45 |
Drnková |
H2 |
|
Formátovat stránku pro tisk
[ Katedra tělesné výchovy a sportu ]
[ Další katedry PF JU ]
[ Jihočeská univerzita ]
[ Pedagogická fakulta ]
© 2015–2024 KTS PF JU správa webu: Martin Toman
|