Toto je záložní verze starého webu Pedagogické fakulty JU (https://old.pf.jcu.cz), která již nebude dále aktualizována.
 
Od září 2022 funguje nový web fakulty na standardní adrese https://www.pf.jcu.cz.

Symbol PF Interní výzva Útvaru pro zahraniční vztahy JU 2022

Vážení studenti,

dovoluji si Vás informovat o vyhlášení tzv. Interní výzvy Útvaru pro zahraniční vztahy JU, ve které můžete žádat o stipendia na výjezdy s následujícími možnostmi. Výjezd musí být realizován v kalendářním roce 2022.

Jedná se o:

  1. výjezdy studentů JU v délce alespoň 30 dní mimo programové země Erasmus+ (studijní pobyty/stáže – např. USA, Kanada, Asie,...)
  2. výjezdy studentů JU v délce alespoň 30 dní a nejvýše 60 dní v rámci programových zemí Erasmus+ (vhodné pro evropské stáže kratší než 2 měsíce)
  3. výjezdy studentů doktorských studijních programů na partnerské univerzity mimo programové země Erasmus+ (minimální délka mobility není stanovena)
  4. účast studentů JU na mezinárodních letních školách v zahraničí (minimální délka mobility není stanovena, cílová země může být v rámci Erasmu i mimo něj)

Přihlásit se mohou studenti v Bc., Mgr. i Ph.D. stupni studia.

 

Dále bych Vás chtěla v rámci této výzvy informovat o vyhlášení 2 výběrových řízení na studijní pobyty v zimním semestru 2022/23.

  1. Semestr studia na Chonnam National University (CNU) v Jižní Koreji – termín pro podání přihlášek: 15. 4. 2022
    Více info o zahraniční univerzitě zde: https://international.jnu.ac.kr/user/indexMain.action?siteId=international
  2. Semestr studia na Arkansas State University v USA – termín pro podání přihlášek: 30. 4. 2022
    Více info o zahraniční univerzitě zde: https://www.astate.edu/

V případě zájmu o tyto studijní pobyty mne prosím kontaktujte na e-mailu willinger@pf.jcu.cz, jako předmět uveďte „Interní výzva – výběrové řízení USA/J.Korea“ a já Vám zašlu bližší informace k danému VŘ, požadavky na uchazeče, termíny semestru apod.

 

Přihlášky na ostatní typy výjezdů (letní školy, stáže, jiné studijní pobyty atd.) mi můžete přinést osobně do kanceláře D123, nebo rovněž zaslat e-mailem. Formulář přihlášky naleznete v příloze. Součástí přihlášky je motivační dopis v AJ (cca 1 strana).

Opět připomínám, že u stáží by měl být student již předem v kontaktu s přijímací institucí/organizací (mít alespoň zjištěno, zda je možné stáž na dané instituci/organizaci a v daném období uskutečnit).

 

V případě dalších dotazů jsem Vám k dispozici.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Marcela Willinger
zahraniční odd. PF JU

 

Žádost studenta PF JU o financování studentské mobility v rámci Interní výzvy ÚZV JU – podpora mezinárodní spolupráce