PROJEKT S UNIVERZITOU  V PASOVĚ

s názvem „Společně proti stresu: podpora studentů učitelství v bavorsko-českém příhraničí“

Termín konání 18. – 22. 6. 2023

Zájemci o účast na projektu se mohou začít hlásit u sekretářky katedry germanistiky J. Pečlové, D316.

Předběžný program:

Neděle: uvítání, sportovní aktivity v Hluboké nad Vltavou, práce na strategiích , jak organizovat každodenní život učitelů tak, aby z něj měla prospěch naše odolnost

Pondělí: realizace vlastní výuky, která se uskuteční na gymnáziu Tábor – téma výuky „ Zdraví a zdravý životní styl“

Úterý: hospitace na gymnáziu v Grafenau, prohlídka Pasova

Středa: věnována snižování stresu v každodenním školním životě – pasovští studenti provedou test na individuální zvládání stresu – vyhodnocení.  Přednáška na univerzitě na téma rozvoj školy podporující zdraví.

Čtvrtek: studentská výměna mezi Bavorskem a Českou republikou – informace zástupce mezinárodního oddělení univerzity – možnosti vzájemných výměnných programů, odpoledne odjezd do Čes. Budějovic

Účast na projektu je plně hrazena z prostředků ČNFB a BTH