Informace k odevzdání kvalifikačních prací oborů Sekce kateder pedagogiky a psychologie k SZZ v zimním termínu 2021

Aktualizace k 17.12.2020: V období od 21. do 31.12.2020 odevzdání možné pouze poštou, osobní odevzdání možné v pondělí 4.1.2021.

Před odevzdáním/zasláním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v čj a aj do STAGu. Termín vložení práce do STAGu je do 4. 1. 2021 – viz harmonogram ZS 2020/21.

U kvalifikačních prací k obhajobám v zimním termínu postačí odevzdat pouze jeden výtisk práce. Případně, po dohodě s vedoucím práce, druhý výtisk pro oponenta k vypracování posudku. Vzhledem k různé dosažitelnosti knihařských služeb lze případně tištěný výtisk svázat dle možností studenta, v kroužkové vazbě, PE deskách s rychlovazačem apod.

Odevzdat BP/DP může student osobně pondělí až pátek od 8,00 do 14,00 hodin (platné od 7.12.2020) na sekretariátu u Mgr. M. Vrzalové (mvrzalova@pf.jcu.cz) – kancelář D209, nebo u E. Michalové (evamich@pf.jcu.cz) – kancelář D044 (v přízemí).

Nemůže-li student odevzdat práci osobně, může zaslat výtisk poštou, a to obyčejně, nikoliv doporučeně (doporučujeme vždy po předchozí e-mailové dohodě se sekretariátem) na adresu:

Pedagogická fakulta

Sekce kateder pedagogiky a psychologie

Jeronýmova 10

371 15 České Budějovice

Dále upozorňujeme, že při osobní přítomnosti v prostorách JU jsou studenti povinni se řídit aktuálními bezpečnostními nařízeními a doporučeními (dezinfekce rukou, ochrana dýchacích cest, rozestupy)